Komentāri
Rihards Feodotovs piedāvā radošās darbnīcas ar populāru dziedātāju piedalīšanos
Rihards Feodotovs. Publicitātes foto

No šodienas, 15. janvāra, ik ceturtdienu naktsklubā Pulkvedim neviens neraksta notiks Riharda Feodotova radošās darbnīcas.

Kā stāsta kluba Pulkvedim neviens neraksta pārstāve Zanda Seņkova, tie būs muzikālas improvizācijas vakari, kuros ik nedēļu viesosies kāds no Latvijas populārākajiem dziedātājiem. Izcilu mūziķu pavadībā solista dziesmas tiks pārveidotas un izpildītas netradicionālos, brīvos aranžējumos.

Radošās darbnīcas notikušas jau iepriekš, un tājās viesojušies dažādu žanru dziedātāji, piemēram, Jānis Šipkēvics, Sonora Vaice, Intars Busulis, Aigars Grāvers, Ansis un Oriole, Aija Andrejeva un citi.

Rihards Fedotovs ir latviešu izcelsmes mūziķis/komponists, kura lielākie sasniegumi ir veiksmīgā sadarbība Amerikas Savienotajās valstīs ar tādiem Grammy Awards apbalvotiem māksliniekiem kā Cuba Gooding Sr., Betty Wright, John Swana un daudziem citiem.

Riharda Feodotova radošās darbnīcas ”Pulkvedī” atklās dziedātāja Kristīne Prauliņa. Viņa ir Rīgas Gospelkora soliste. Kopš 2013. gada nogales sadarbojas un aktīvi koncertē ar Latvijas Radio Bigbendu un Maestro Raimondu Paulu. Viņa ir arī Riga Jazz Stage 2014 Grand Prix ieguvēja. Darbojas soul, funk, r&b, jazz, gospel, blues stilos. 2014. gada decembrī iznācis Kristīnes pirmais albums ar Raimonda Paula mūziku Melns ar Baltu.

24. janvārī muzikālajā improvizācijas vakarā viesosies repa mākslinieks EdaVārdi. Viņš ir sadarbojies ar daudziem latviešu hiphopa pārstāvjiem, tostarp Misters, Tablis, ansis, Kashuks, Skutelis, Eliots, DJ Monsta, Oriole, 181h, AKE u.c., kā arī ar rokmūziķiem Acid Rain (tagad zināmiem kā The Big Bluff) un instrumentālo grupu Very Cool People.

Janvāra radošo darbnīcu ciklu noslēgs populārā latviešu dziedātāja, Jolanta Gulbe-Paškeviča, kura kopā ar Rihardu Feodotovu un mūziķiem uzstāsies 29. janvārī.

Riharda Feodotova radošās darbnīcas notiks ceturtdienās plkst. 21.00 naktsklubā Pulkvedim neviens neraksta, Peldu iela 26/28, Rīgā. Pasākumos ieeja bez maksas.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl