Rīgas Bebrs izdod pirmo dziesmu

Komentāri

Galvaspilsētas talismans Rīgas bebrs sacerējis un iedziedājis savu pirmo singlu – dziesmu Mīlestība Rīgā, kas pieteikta arī dalībai dziesmu izpildītāju un autoru konkursā Supernova 2015, informē nodibinājumā Rīga 2014.

“Man liekas, ka visi, kam nav slinkums, mētājas ar dažādām frāzēm un loka vienus un tos pašus vārdus dziesmās. Tas man ir apnicis, un tādēļ sacerēju kaut ko no sirds. Manā dziesmā plaģiātam nav vietas – tā ir īsts tīrradnis,” pārliecināts Bebrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim Rīgas Bebrs bijis aktīvs sociālo tīklu lietotājs, rīkojis dažādus pasākumus Rīgā, meklējis garšīgāko koku, kā arī dejojis kopā ar Rīgas Ziemošanās apmeklētājiem un lielā talismanu gājiena dalībniekiem. Rīgas Bebrs pirmo reizi tika manīts Rīgā 2013. gadā, īsi pirms Rīga sāka gadu kā Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl