Rīgā viesosies Somijas smagās mūzikas grupa Enemies

Komentāri
Rīgā viesosies Somijas smagās mūzikas grupa Enemies
Publicitātes foto

9. novembrī ar koncertu mūzikas klubā Nabaklab viesosies Somijas smagās mūzikas grupa Enemies, informē ULVE Agency.

Enemies ir somu smagās mūzikas grupa no Tamperes. Tā darbojas kopš 2011. gada, radīdama mūziku, kas pastāvīgi attīstās un “mediē” starp tādiem smagās mūzikas apakšžanriem kā smagais pankroks un sladžmetāls.

2014. gada nogalē laists klajā kolektīva jaunais albums Bind Me a Wreath, kas, neieslīgstot klišejās, plašā izpratnē nostiprinājis mūziķu pārliecību un vietu savas paaudzes Somijas pagrīdes skatuvē. Darba dinamiskais un āķīgais skanējums ir tikpat draudīgs un agresīvs, cik melanholiski ieturēts, taču allaž saistošs.

Koncerta ievadā uzstāsies Latvijas smagās mūzikas grupa Blinded Memory, kura tiek pieminēta metālkora un nāves metāla sakarā.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā. Pasākuma sākums plkst. 20.00, ieejas maksa 5 eiro. Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl