Komentāri
Izpārdotas visas biļetes uz šovakar Rīgā paredzēto Keitijas Perijas koncertu
Foto: LETA

Izpārdotas visas biļetes uz šovakar Rīgā paredzēto ASV dziedātājas Keitijas Perijas koncertu, savā tviterkontā vēsta koncerta organizētāji, aģentūras “FBI” pārstāvji.

“Draugi, ar prieku paziņojam, ka Keitijas Perijas koncerts ir izpārdots! Tiekamies rītdienas superšovā,” vēsta “FBI”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā informē koncerta organizētāji, viena no pēdējo gadu aktuālākajām populārās mūzikas izpildītājām Rīgā uzstāsies savā koncertturnejā Prismatic World Tour.

Arēnas Rīga durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst.18. Koncerta īpašā viešņa, angļu dziedātāja Charli XCX, uz skatuves kāps plkst.19.30. Keitijas Perijas uzstāšanās sāksies aptuveni plkst.20.30.

Keitijas Perijas turneja Prismatic World Tour ir veltīta mūziķes ierakstam Prism, kas sasniedza 1.vietu gan Lielbritānijā, gan ASV ierakstu topos. Dziedātājas trešais studijas albums tika izdots 2013.gada nogalē, debitējot pirmajā vietā iTunes 97 valstīs, tādējādi sasniedzot Perijas karjeras lābākos pārdošanas rezultātus un kļūstot par 2013. gada pieprasītāko ierakstu ASV sieviešu izpildītāju konkurencē. Kopš izdošanas Prism pārdots vairāk nekā sešos miljonos eksemplāru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl