Rianna uz modes balvas pasniegšanas ceremoniju ierodas… kaila

Komentāri
Rianna uz modes balvas pasniegšanas ceremoniju ierodas… kaila

Kā ārzemju dziesmās, iespējams, izmantotākais vārds ir love (mīlestība), tā no dāmām ļoti bieži dzirdama frāze “man nav, ko vilkt”. Rādās, ka dziedātāja Rianna ir atrisinājusi visu pasaules sieviešu lielāko problēmu.

Pirmdien Ņujorkā norisinājās prestižā CFDA Modes balva 2014, kuru pasniedz jau kopš 1981. gada. Šeit katru gadu pulcējas visi modes un citu jomu pasaules lielākie vārdi – Aleksandrs Vangs, Tomijs Hilfigers, Džonijs Deps u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saraksts ir garš. No visiem vārdiem, visticamāk, varētu uztaisīt zvaigžņu karti, tāpēc ne vienmēr, ierodoties šādā pasākumā, ir garantija, ka tiksi pamanīts. Vai pirms tam par to uztraucās barbadosiešu popdīva Rianna? Ļoti iespējams!

Viņai iznākot uz sarkanā paklāja, noelsās ne viens vien fotogrāfs un apmeklētajs, jo dziedātāja no sava drēbju skapja bija izvilkusi pilnīgi caurspīdīgu kleitu. Ja meitenes parasti apvainojas par to, ka vīri sarunas laikā neskatās viņam acīs, tad šajā gadījumā to būtu vienkārši muļķīgi darīt.

Ekscentriskā būtne tai vakarā valkāja Ādama Selmana dizainētu kleitu ar mirguļojošu turbānu (kuram, visticamāk, neviens nepievērsa uzmanību). Kamēr konservatīvākie modes pārstāvja šausminājās par viņas izvēli un domās lūdza dziedātājai piesegties, “Fashion Style Mag” portāls atzīst, ka “šis ir bijis, iespējams, visRiannīgakais, ko viņa jebkad uzvilkusi – apbrīnojami pārliecināts, bezbailīgi individuāls un bezkaunīgi provokatīvs.” Vai tad tas nav tas, ko modes pasaulei vajag?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl