Rianna no seksa atturējusies jau divus gadus?

Komentāri
Rianna no seksa atturējusies jau divus gadus?
Foto: LETA

Dziedātāja Rianna, kas pirms divarpus gadiem šķīrās no mūziķa Krisa Brauna, paziņojusi, – viņš viņai esot pagaidām pēdējais puisis, raksta dzeltenās preses izdevums Privātā Dzīve.

Slavenā dziedātā atzinusies – sekss bez jūtām viņai nedod gandarījumu. Un, tā kā nopietnu attiecību kopš Brauna Riannai nav bijis, var noprast, ka divus gadus viņa ir iztikusi bez mīlas priekiem. Lai gan itin bieži tiek baumots par kārtējo dziedātājas romānu ar kādu aktieri vai sportistu, sabiedrībā viņa tomēr vienmēr iziet viena vai draudzeņu un ģimenes locekļu pavadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nupat intervijā izdevumam Vanity Fair viņa atklājusi, – Kriss Brauns bijis viņas pēdējais īstais draugs. Turklāt viņas draiskais imidžs esot vien laba maska – dziedātāja neuzsāk intīmas attiecības, ja pret otru cilvēku nav īstu jūtu. “Sekss bez saistībām man būtu tukšs. Nākamajā rītā justos kā pilnīgs mēsls. Kad kādu mīli, ir pavisam citādi. Var pat nemīlēt, bet pret kādu labi izturēties, rūpēties un just no otra to pašu attieksmi. Tas man saistās ar pašcieņu. Tāpēc arī tik sen es neesmu nodarbojusies ar seksu un pat par kādu interesējusies – jo nevēlos no rīta pamosties un justies vainīga pret sevi. Es, protams, flirtēju, es protams, mīlu seksu. Bet es nemeklēšu simpātisku puisi tikai tāpēc, lai ar viņu pavadītu nakti,” saka Rianna. “Un ko pēc tam? Viņš pamodīsies ar lielisku stāstu. Bet es? Tāpēc es atturos – no vienas puses, tāpēc, ka esmu slavenība, no otras, tāpēc, ka cienu sevi.”

FOTO

Lasi vēl