Rianna kļūst par zīmola Puma radošo direktori

Komentāri
Rianna kļūst par zīmola Puma radošo direktori
Foto: Reuters/ Scanpix

Barbadosiešu dziedātāja Rianna (26) kļuvusi par vācu sporta apģērba zīmola Puma radošo direktori, otrdien paziņoja kompānija.

Rianna kļūs par sieviešu sporta apģērba līnijas seju un zīmola vēstnieci. Iepriekšējo zīmola vēstnieku vidū bijuši vairāki sportisti un slavenības, tostarp olimpiskais sprinteris Useins Bolts. Jaunajā “amatā” dziedātāja stāsies janvārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Rianna bija dabiska izvēle,” sacīja Puma vadītājs Bjorns Guldens. “Viņas globālais profils, harisma un individualitāte, ambīcijas – šīs īpašības veido ideālu zīmola vēstnieku.”

Kā uzsver kompānijas pārstāvji, no nākamā gada Rianna ietekmēs jaunākās kolekcijas, kā arī piedalīsies pasākumos un sociālo tīklu aktivitātēs.

Sporta apģērba zīmoli reklāmas kampaņās arvien vairāk iesaista slavenības. Oktobrī 27 pazīstamas sportistes piedalījās Nike rīkotā jaunās kolekcijas prezentācijas pasākumā Ņujorkā, tikmēr zīmols Under Armour septembrī parakstīja reklāmas līgumu ar supermodeli Žizeli Bundhenu.

Savukārt Puma visciešākā konkurenta Adidas produktus reklamējušas tādas slavenības kā Rita Ora, Selena Gomesa un Stella Makartnija.

Lasi vēl