Reperis Alexx Dynamo jaunā albuma popularizēšanas nolūkos nolaupa cilvēkus

Komentāri

Latvijas repa scēnā izpildītāju netrūkst, un, lai konkurētu ar pārējiem, katram jāizdomā sava “odziņa”. Reperis Alexx Dynamo meties uz vienu roku ar elektroniskās mūzikas pārstāvi Lessfucc, no kuriem jau pavisam drīz sagaidāms albums ar nosaukumu APOLLONS. Par godu tam, tika “uzfilmēts” arī promo videoklips.

Video nolaup… piedalās stand-up “komiķis” Edgars Bāliņš, ”radio balss” & ”viedokļu līderis” Mārtiņš Pavasaris un ”reperis” Edavārdi. Albums iznāks 15. februārī, un tajā būs 9 solodziesmas ar Lessfucc muzikālo pavadījumu un Alexx Dynamo karstākajām lirikām. Ieraksts un apstrāde veikta ”studijā” Dirty Deal Audio.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl