Renārs Kaupers apņēmies kājām apiet apkārt Latvijai pa robežu

2 komentāri
Renārs Kaupers apņēmies kājām apiet apkārt Latvijai pa robežu
Foto: LETA

Grupas Prāta Vētra līderis, dziedātājs Renārs Kaupers pieņēmis drosmīgu izaicinājumu un nolēmis doties garākā pastaigā, proti, apkārt visai Latvijai pa tās robežu.

Neparastā ideja – apiet apkārt mūsu valstij pa tās robežu – radusies fonda 1836 jauniešiem. Tā plānota kā dāvana Latvijai simtgadē, 1836 kilometru garo Latvijas robežu atdzīvinot tūrisma takā, visu šo maršrutu sadalot simts, 18,36 kilometru garos posmos. Projektu uzsākts šī gada maijā un 2015. gada laikā projekta ideja tiks ieskandināta ar koncertiem visos četros Latvijas kartes tālākajos punktos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Idejas pārstāvji viesojās arī Prāta Vētras koncertā Jelgavā, kad grupas solists Renārs Kaupers 23 tūkstošu liecinieku klātbūtnē apņēmās pievienoties teju divu tūkstošu garajā pārgājienā un līdz Latvijas simtgadei, kas gaidāma pēc trim gadiem, apiet valsti pa robežu.

”Mums ir upju ielejas, gliemežvāku pludmales, priežu meži un zelta vārpu lauki. Mums ir dižozoli, senlejas, teikām apvīti pakalni un alas. Un mums ir ceļā satikto cilvēku smaidi un dzīvesstāsti. Mēs esam tik ļoti bagāti, jo pašas skaistākās un vērtīgākās lietas mums jau ir iedotas. Atliek vien pavērties apkārt, to ieraudzīt, sajust un novērtēt,” aicina fonds 1836.

Projekta ietvaros ir plānots iesaistīt vietējās pašvaldības, palīdzot apkopot jau esošo informāciju par kultūrvēsturiskajām vietām konkrētajā pašvaldībā, kā arī palīdzēt izveidot gājēju un velo maršrutu takas, skautu un gaidu vienības un orientēšanās klubu kā tūrisma takas aizsācējus un iemarķētājus ar 1836 zīmēm.

Projektā iesaistījušās arī citas sabiedrībā zināmas personas, tostarp autosportists Haralds Šlēgelmilhs.

FOTO – Prāta Vētras koncerts Jelgavā

TOP komentāri

  • dons
  • Šerloks
    0 0 0

    Šerloks

    Konferences bildēs Roga, Jubalts un Kaupers vairāk atgādina Hip-Hop mūziķus. Diezgan neatbilstošs dress code priekš viņu žanra mūziķiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl