Reinis Err no Rojas ieraksta dziesmu par rutīnu

Komentāri

Jauns latviešu dziesmu autors un izpildītājs Reinis Err no Rojas, kurš savu mūziķa karjeru sācis un joprojām turpina Ventspils grupā ”The Seventh Floor”, ierakstījis un izdevis savu pirmo solo singlu ”Sava seja”, vēsta izdevniecība ”MicRec”.

”Dziesma ir mans veltījums cilvēkiem, kuriem pieder vara dažādos apjomos, un par rutīnu, kuru grūti pārvarēt,” stāsta jaunais mūziķis. ”Vara un nauda izmaina visus, kuri ar to saskaras. Bet katram cilvēkam ir savs īpašais ceļš ejams. Katram cilvēkam ir sava seja. Būtu labi to nepazaudēt,” viņš piebilst.

Dziesma ierakstīta pie producenta Kārļa Šteinmaņa (KS Records), un ieraksta procesā visus instrumentus, arī bungas, iespēlējis pats Reinis. Dziesmas miksēšana un ieraksta gala apstrāde tika uzticēti pieredzējušajam producentam Jānim Kalvem no ”Labo ierakstu studijas”.

Rojas puika Reinis strādā tipogrāfijā, bet visu atlikušo laiku velta mūzikai, kas ir viņa sapnis un patiesā aizraušanās.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl