Reiniks piedāvā jaunu dziesmu un uzsāk SuperMikrofons turneju

1 komentārs

Mūziķis Lauris Reiniks klausītāju vērtējumam Latvijā nodod savu jauno dziesmu ar nosaukumu Pasaule stāj. Līdzās dziesmas veicināšanas aktivitātēm Reiniks šonedēļ dosies SuperMikrofons turnejā, informē Mikrofona Ieraksti.

Dziesmas mūzikas autors ir pats Reiniks, teksta autore Maija Kalniņa, savukārt dziesmu producējis Kaspars Ansons. Jaunās sadarbības rezultātā ir izdevies radīt šim laikam atbilstošu skanējumu un sajūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dziesma Pasaule stāj ir īpaša. Tajā ir rindiņa ”Viss ir tāpat, bet tomēr no jauna”. Tieši tā tas arī ir. Es ceru, ka mani klausītāji pieņems šo ”no jauna”, jo pirmajā brīdī, iespējams, nevarēs pateikt, ka tas esmu es un mana mūzika. Mēs esam mūžīgos radošos meklējumos un šobrīd esmu nonācis šeit. Tas ir interesanti un noticis, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Maiju un Kasparu, par ko man prieks,” stāsta Reiniks.

Video

Paralēli dziesmas veicināšanas aktivitātēm Reiniks šomēnes tiksies ar klausītājiem koncertos. 23. aprīlī Lauris Reiniks sniegs koncertu Īrijas latviešiem Dublinā, bet jau šīs nedēļas nogalē uzsāks Latvijas koncertu sēriju kopā ar šova SuperMikrofons komandu. Pirmās pilsētas, kurās šonedēļ tiksies vietējie talanti un jau pieredzējušas skatuves zvaigznes, būs Ventspils (15. aprīlī), Madona (16. aprīlī) un Liepāja (17. aprīlī).

Foto

TOP komentāri

  • Māra
    0 0 0

    Māra

    Skaisti! Ideāla dziesma tiesi sobrid, kad atklāta 9 planēta, kura virzās zemei virsū.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl