Reinika jaunais video varētu likt “uzmest lūpu” vidējam latvietim

12 komentāri

Mūziķim Laurim Reinikam klajā nākusi jauna dziesma Tikai divi mēs. Dziesmai tapis arī videoklips. Tas filmēts vietā, kas Reiniku kā lielu ceļotāju pārsteigusi ar savu esamību. Kā mūziķis izteicies iepriekš, tā ir viena no brīnišķīgākajām un skaistākajām vietām uz zemes.

”Es Google meklēju maģiskākās vietas, jo dziesma ir ar maģisku piesitienu,” skaidro Reiniks, rezultātā videoklipa filmēšanas lokācijas izvēle apstājusies pie Kapadokijas reģiona Turcijā. ”Tas viss ļoti sapasēja ar dziesmas ideju un to, par ko ir stāsts – tikai divi mēs, kā krāsainās pastkartēs,” teic mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma ir veltījums visiem, kuri kādreiz ir mīlējuši, mīl un kādreiz mīlēs. ”Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas jūsu dzīvei piešķir krāsas un jēgu,” teic Reiniks.

”Es jau ilgi biju ”skrējis” un daru to joprojām, bet mani klausītāji jau kādu laiku gaidīja no manis jaunu sirds dziesmu. Beidzot tā atnāca un ir kā veltījums visiem, kas kādreiz mīlējuši, mīl vai mīlēs. Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas dzīvei piešķir jēgu. Mīlestība ir tik plaša un tajā ir jādalās”, stāsta Lauris Reiniks.

Dziesma Tikai divi mēs, līdzīgi kā citas Reinika dziesmas pēdējos gadus, tiek piedāvāta arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem. Igauniski tā saucas Meid on kaks, bet lietuviski – Tik aš ir tu. Dziesmas komponists ir pats Lauris Reiniks, bet teksta autori ir gan Lauris, gan Guntars Račs.

Interesi par dziesmas potenciālo spāņu versiju jau izrādījusi Spānijas un Meksikas producentu kompānija, kas vēlētos izmantot to kādam topošam seriālam Latīņamerikas tirgū.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Ivars
  +5 +5 0

  Ivars

  Klips un dziesma ir vienkārši skaista. Ļoti! Jābūt aklam, kurlam vai glupam, lai to neredzētu un nenovērtētu. Paldies Laurim un viņa komandai par ieguldīto darbu un emocijām. Kaut vairāk mums būtu tādu mākslinieku, kas tik rūpīgi un kvalitatīvi rada mūziku un videoklipus. Neatpaliek no ārzemēs radītajiem ne par mata tiesu! 10 balles no manis, sievas un mazās meitas!
 • Dace Loca
  +2 +2 0

  Dace Loca

  Ļoti skaisti, un tur lūpu ko mest vienīgi skaudīgajam latvietim! Dziesma gaumes jautājums, var patikt, var nepatikt, bet tur kur filmēts, ļoti skaisti, gribētu tur pabūt!
 • Pēteris
  +2 +2 0

  Pēteris

  dabas skatu nav, ir tikai kalni un izkaltusi zāle, vēl pavīd pa brīdim gaisa baloni, dziesma nekāda.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl