Regnārs Vaivars beidzot apņēmis sievu

Komentāri
Regnārs Vaivars beidzot apņēmis sievu
Foto: Ieva Čīka, LETA

Aizvadītajā sestdienā Rīgā, Sv. Anglikāņu baznīcā slepeni salaulājās režisors Regnārs Vaivars (40) un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Madara Botmane (26), vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”. Abiem šī ir pirmā laulība.

Laulību ceremonija, kas ilga gandrīz stundu, noritējusi slepenībā, ko no svešu acu skatiem sargājuši apsardzes vīri. Pēc ceremonijas modrie drošības uzturētāji jauno pāri līdz svinību autobusam pavadīja ar atvērtiem lietussargiem. Arī viesi bija aicināti uz sarīkojumu ierasties bez fotoaparātiem, vairoties no liekas publicitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Regnāra un Madaras kāzu ceremonijā pulcējās gan pāra radinieki, gan valsts vadošo teātru aktieri un pārstāvji, ar kuriem jaunlaulātajiem bijusi vai nu kopēja sadarbība, vai kopā pavadīti studiju gadi. Starp viesiem bija Artūrs Skrakstiņš ar sievu aktrisi Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu, Dainis Gaidelis, Kristīne Nevarauska, Artūrs Dīcis (Dailes teātris), Ivars Krasts, Sandra Kļaviņa un Baiba Broka (Jaunais Rīgas teātris). Kuplā pulkā ceremonijā pulcējās Nacionālā teātra aktieri – Evija Skulte, Gunta Virkava, Maija Doveika, Artūrs Krūzkops u.c.

Ziņas par to, ka Regnārs un Madara ir pāris presē pavīdēja 2010. gada nogalē, taču abi vairījušies par to runāt publiski. Pirms tam Vaivaram bijušas attiecības ar citām radošo jomu pārstāvēm – aktrisēm Anitu Sproģi, Daigu Kažociņu, lietuviešu dziedātāju Geltoni, aktrisēm Kristīni Krūzi un Zani Aļļēnu, kā arī ar kuldīdznieci Montu Bitenieci un televīzijas producenti Lāsmu Pinteri, vēsta “Privātā Dzīve”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl