Ralfs Eilands “izmetas” grupas DaGamba koncertā

Komentāri
Ralfs Eilands “izmetas” grupas DaGamba koncertā
Foto: LETA

Piektdien, 30. oktobrī, koncertzālē Palladium šīs vasaras festivālu sensācija – grupa DaGamba – noslēdza koncerttūri Bach goes to Iran, kuras laikā prezentēja savu jauno albumu Recycled. Koncertā uz skatuves kāpa arī mūziķis Ralfs Eilands no grupas PeR.

”Pēc septiņiem galvu reibinošiem koncertiem pasaules nozīmīgākajā mūzikas festivālā Glastonbury tomēr jāatzīst, ka nekur nav tik labi kā mājās. Atgriezušies Latvijā, mēs aizvadījām neaizmirstamu koncertu, kuru apmeklēja ap 15 000 klausītāju festivālā Positivus, un vēlamies šo unikālo sinerģiju, kas rodas tikai ar pašmāju publiku, paturpināt, aizvedot koncertprogrammu gan uz Rīgu, gan uz reģionālajām koncertzālēm,” pirms koncerttūres, kuras laikā grupa viesojās Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Alūksnē un Saldū, komentēja grupas līderis Valters Pūce.

Pēc tūres noslēguma koncerta Palladium mikroblogošanas vietnē Twitter līksmo gan mūziķi, gan publika.

  twitter  

Grupa DaGamba savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.

Skaties foto!

Lasi vēl