Rajecka svin Olgas un gatavo ”Buramdziesmas”

Komentāri
Rajecka svin Olgas un gatavo ”Buramdziesmas”
Publicitātes foto

Ne vasaras svelme, ne pašas kāzas, ne vārda diena – nekas nespēj apturēt Olgu Rajecku! Pabeigusi ierakstīt Imanta Kalniņa dziesmu albumu ”Buramdziesmas”, šovakar, vēl pirms Olgu dienas svinībām, dziedātāja ar saviem mūziķiem pulcējas kārtējā mēģinājumā, lai gatavotos festivālam ”BIGBANK Latvijas Pērles”.

Olgas koncerts festivālā notiks 24. augustā, un tajā skanēs jaunā programma, kas saucas tāpat kā jaunais albums – ”Buramdziesmas”. Viņa pati šo programmu sauc par saviem ”dziesmu un deju svētkiem”, jo tajā vienlīdz dzīvi iejutīsies abās sev tik mīļajās izpausmēs – dziesmā un dejā. Tādēļ līdz ar Olgu uz Dzintaru koncertzāles skatuves būs ne vien Laimas muzykanti, Baumaņu ģimene, Rihards Lepers un Roberto Meloni, bet arī VPDK Rotaļa un TDA Līgo dejotāji.

”BIGBANK Latvijas Pērļu” koncerta apmeklētāji būs pirmie, kas varēs iegādāties ”Buramdziesmu” albumu.

Vēl festivālā:
21. augustā – Raimonds Pauls
22. augustā – Laima Vaikule
23. augustā – Mārtiņa Freimaņa dziesmas

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze tirdzniecības vietās un internetā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl