Raivis Vidzis Krievijas seriālā atveido izvirtušu kausli

Komentāri
Raivis Vidzis Krievijas seriālā atveido izvirtušu kausli
Foto: F64

Bijušajam spēkavīram Raivim Vidzim skatuve un aktiermāksla nav sveša. Jau trīs sezonas viņš piedalījies lietuviešu režisora Oskara Koršunova Dailes teātrī iestudētajā izrādē Izraidītie. Pirms vairākiem gadiem kopā ar dejotāju Violu Abrāmovu tika plūkti uzvaras lauri šovā Dejo ar zvaigzni 2. Šonedēļ Kanālā 2 bijušo spēka vīru redzēsim Krievijas seriāla Saldā dzīve, kur viņam uzticēts visai neganta tēla atveidojums.

Seriāla Saldā dzīve varoņu dzīves met līkločus un sniedz pieredzi, kas nereti ir saldu melu vai rūgtas patiesības piesātināta. Daļēji tas filmēts Rīgā, tādēļ tikai likumsakarīga šķitusi Latvijas aktieru iesaistīšana. Līdzās Aīdas Ozoliņas un Viktora Jancevica vārdiem aktieru ansamblī lasāms arī Raivja Vidža vārds. Viņam uzticēta gan epizodiska loma, tomēr pietiekami pamanāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tēloju piedzērušos veci, aiztiku galvenās varones krūtis un tādā stilā. Viņa ir atnākusi uz tādu kā iepazīšanās vakaru, kur cilvēki pieteikušies caur anketām, pie galdiņiem sapazīstas,” sava atveidojamā varoņa – kluba vadītāja – “gaitas” seriālā atstāsta Vidzis. Jautāts, kādēļ piekritis šai lomai, spēkavīrs smej: “Samaksāja – piekritu.” Epizodiskajai lomai piekritis lielā mērā pieredzes dēļ. Taču sapni par īstu kino Raivis nav aizmirsis. Viņš piekristu lomai kādā vēsturiskā filmā. ”Svarīgi, lai ir kāds paliekošs mesidžs. Par latviešiem, senlatviešiem, strēlniekiem – vienalga, par kādu tēmu – lai nākamajām paaudzēm tas būtu interesanti,” portālam Skaties.lv atzīst Raivis. Piedaloties skatuves, kino un šovu projektos, būtiski just emocionālo piesaisti: ”Ja darbs ir to vērts, pēc tam pašam ir gandarījums.”

Raivi Vidzi Krievijas seriālā Saldā dzīve redzēsiet Kanālā 2 ceturtdien, 28. aprīlī, plkst. 22:00.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl