Račs zobojas par dueta Sandra dziesmu Pofig, cik tev gadu?

1 komentārs

”Spēcīgi! Ļoti spēcīgi! Ja dziesmai ir tāds nosaukums, nav pat svarīgi, kā tā skan :-) Tas jau ir hits!” mikroblogošanas vietnē Twitter sajūsminās mūziķis un dzejnieks Guntars Račs.

To, cik nopietni tverams Rača izteikums, bažas vieš vien emocijzīmītes, kas norāda uz smaidu, lietojums. Mūziķa un dzejnieka uzmanības lomā nonākusi šlāgermūzikas dueta Sandra jaunākā dziesma, kurai dots nosaukums Pofig cik tev gadu. Paši mūziķi ”biezā” vārda apdziedāšanu skaidro šādi: ”Pēdējā laikā ir ļoti populārs vārds Pofig, to dzirdam uz ielas, radio, televīzijā utt.. Arī mēs atradām pielietojumu šim vārdam, un tā radās dziesma Pofig, cik tev gadu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dziesmu jau sen spēlējam jubilejās un jau kļuvusi par jubilāru hitu. Beidzot ir arī studijas variants, un dziesma pieejama arī radiostacijās, internetā,” vēlot patīkamu klausīšanos un jubilāriem daudz laimes, teic populārā dueta, kurā muzicē vīrs un sieve, dalībnieki Sandra un Andris Brīnumi.

Kā zināms, duets Sandra dziesmu tēmas izvēlas ļoti rūpīgi, lai tās nebūtu tādas, par ko dzied visi, bet gan unikālas un konkrētas. Obligāts noteikums ir humors tajās.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl