Komentāri

Mūziķis un dziesmu tekstu autors Guntars Račs savā dzimtajā pilsētā sniegs koncertu “draugiem un ienaidniekiem” ar 50 gadu jubilejas lielkoncertu Tikai tā! liepājniekus iepriecinās 5. septembrī Liepājas Olimpiskajā centrā. ”Tas būs pateicības koncerts manai pilsētai, manai skolai, skolotājiem un draugiem, un ienaidniekiem,” akcentē G. Račs.

Koncertā skanēs dziesmas ar G. Rača vārdiem, un tās izpildīs Raimonds Pauls, Zigfrīds Muktupāvels, grupa bet bet, Uldis Marhilevičs, Ainars Virga, Olga Rajecka, Liene Šomase, Ivo Fomins, Normunds Rutulis u.c., norāda kompānijas Micrec PM pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Liepāja ir mana dzimtā pilsēta. Tā ir mana bērnība, tie ir mani draugi, kaimiņi un cilvēki, kurus es, pat personīgi nepazīstot, uz ielas atpazīstu kā savējos,” saka G. Račs. ”Gaidāmais koncerts, ļoti iespējams, ir pats svarīgākais manā dzīvē. Šoreiz tā nebūs tikai pateicība maniem līdzautoriem un izpildītājiem, kā tas bija martā Arēnā Rīga. Šoreiz tas būs pateicības koncerts manai pilsētai, manai skolai, skolotājiem un draugiem un ienaidniekiem, kas mani padarījuši par to, kas esmu – un es esmu liepājnieks, kuram dzīvē mazliet paveicies,” uzsver G. Račs.

Koncerta programma Liepājā būs atšķirīga no programmas, kas martā skanēja Arēnā Rīga. Pirmajā daļā mūziķis plāno vairāk akcentēt savu sadarbību ar Līviem, Marhilu un Ivo Fominu, bet otrajā daļā ar Raimonda Paula līdzdalību plānots prezentēt topošo bet bet albumu Vasara nebeigsies nekad. ”Domāju, ka pat tiem, kas bija Arēnā Rīga, vai redzēja koncerta video ierakstu televīzijā, būs interesanti, jo programma būs mainīta. Ar milzu nepacietību gaidu šo koncertu un darīšu visu, lai tas kļūtu par jauku muzikālu piedzīvojumu ikvienam, kurš atnāks,” norāda G. Račs.

Video no Guntara Rača un draugu koncerta Tikai tā! Arēnā Rīga 27. martā – Raimonds Pauls un Normunds Rutulis dziesmā Nekur nav tik labi kā mājās:

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl