Komentāri

Šovakar Preses namā ”Urban Soulz” elektroniskās mūzikas festivālā uzstāsies Command Strange, Grad_U un citi ārvalstu un pašmāju producenti un mūziķi, kā arī tiks atklāta pasaulē slavenā latviešu grafiti meistara KIWIE jaunāko darbu izstāde ”Street Noise”.

KIWIE ir sarūpējis īpašu pārsteigumu un aicina katru festivāla apmeklētāju apbruņoties ar marķieriem, lai kopīgiem spēkiem Preses nama telpas pārtaptu par izstāžu galeriju vēl nebijušiem darbiem. ”Urban Soulz” festivāla vakarā tiks oficiāli atklāta KIWIE jauno darbu sērija ”Street Noise”.

Par to, kā KIWIE pārsteigs festivāla viesus, skaties video!

Jau vēstījām, ka Preses nama telpas ar elektroniskām vibrācijām piepildīs vakara galvenie viesi – producenti Command Strange (Kazahstāna) un Grad_U (Lietuva). Divās mūzikas zālēs viņiem pievienosies ārzemju producenti – Siprut (Krievija), Diagram (Krievija), Pushyni (Lietuva), kā arī pašmāju mūziķi – Xeno & Devine, Slovar, Other Spectrum, Kenji, Dispoze, Juritah, Trashy Kid, Judzen, Kosmetique un Cute.

Mūziķu uzstāšanos papildinās projekciju meistare Ludski ar īpašām mapping vizualizācijām. Festivāla saldajā ēdienā – ekskluzīvs autošovs no auto entuziastiem Stance.lv. Savukārt dizaina studijas ”Medoosa Art Room” rūpēsies, lai visa festivāla laikā būs iespēja iegādāties Latvijas dizaineru veidotos t-kreklus par īpašām cenām.

Festivāls noritēs Totaldobže mākslas centra pagaidu mītnē Preses namā, Balasta Dambī 3 (ieeja no Kr. Valdemāra ielas puses, iepretī T/C Olimpija). Biļetes iespējams iegādāties pie ieejas pasākumā, to cena – 7 eiro. Biļetes ar atlaidi iespējams iegūt, piesakoties ”Facebook” pasākuma lapā vai urbansoulz@inbox.lv e-pasta viesu sarakstā, biļešu cena – 5 eiro.

Papildu info: ej.uz/presesnamu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl