Prāta Vētra publicē plikus dibenus un citus vēsturiskus aizkadrus

1 komentārs

Oktobra beigās pie skatītājiem nonāks dokumentālā filma par vienu no visu laiku populārākajām latviešu grupām. Filma Prāta Vētra: starp krastiem ļaus ielūkoties grupas ikdienas aizkulisēs.

Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multfilmām un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu Prāta Vētra.

Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem.

Filma būs stāsts par Prāta Vētras un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

”Dzīve paliek ārkārtīgi sarežģīta. Vai mēs varam spēlēt Amerikā? Vai mēs varam spēlēt Ukrainā, Krievijā? Kur tad mēs vispār varam spēlēt?” – pirmo reizi sasāpējušos jautājumu par nekoncertēšanu Ukrainā komentē grupas līderis Renārs Kaupers.

FOTO

VIDEO

Prāta Vētra: starp krastiem Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu “Prāta Vētra”/BrainStorm. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem. Filma būs stāsts par “Prāta Vētras” un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos. Kinoteātros no 30. oktobra!

Posted by Prāta Vētra: starp krastiem on pirmdiena, 2015. gada 19. oktobris

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl