Positivus zvaigznes sociālajos tīklos pauž sajūsmu par festivālu

Komentāri
Positivus zvaigznes sociālajos tīklos pauž sajūsmu par festivālu
Foto: LETA

Positivus festivāls šogad trīs dienu garumā pulcējis 30 tūkst. apmeklētāju, tostarp bija arī pārstāvji no Meksikas, Brazīlijas un citām eksotiskām valstīm. Savukārt festivāla dalībnieki sociālajos tīklos tam veltījuši virkni atzinīgu vārdu.

Ik gadu festivāla apmeklētāju sastāvs kļūst arvien daudznacionālāks un pamazām kļūst arvien sarežģītāk atrast valsti, kuras iedzīvotāji nebūtu pārstāvēti Positivus festivālā – uz Positivus brauc pat no tik tālām vietām kā Hongkonga, Katara, Maroka, Malaizija, Meksika, Laosa, Kenija, Ķīna, Austrālija un Brazīlija. Šogad plaši pārstāvēti bija arī dažādu valstu žurnālisti – kopumā festivālu apmeklēja gandrīz trīs simti žurnālistu, no tiem aptuveni divas trešdaļas bija no tuvākām un tālākām ārzemēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Positivus 15 galvenās zvaigznes bija leģendārais Roberts Plānts ar grupu Sensational Space Shifters, kulta grupa Placebo un britu rokzvaigznes Kasabian, taču tikpat spoži mirdzēja arī pārējie mākslinieki uz visām sešām skatuvēm, to skaitā meiteņu mīlulis Tom Odell, meistarīgās Warpaint, mūžam mainīgā St.Vincent, popmūzikas pankprincese Charli XCX, pašmāju The Sound Poets un daudzi, daudzi citi mūziķi. Katram Positivus apmeklētājam noteikti bija sava mīļākā uzstāšanās, taču pēc skatītāju mirdzošajām acīm visdažādākā mēroga koncertos varēja spriest, ka daudzus ir sajūsminājuši arī varbūt ne tik slaveni mākslinieki. Festivāla laikā īpašu gaisotni radīja arī improvizācijas izrādes un cirka mākslinieki, kino seansi un komiķu stand-up, dažādas atrakcijas un aktivitātes visdažādākajām gaumēm un interesēm, kā arī, protams, paši lieliskākie festivāla apmeklētāji.

Savu sajūsmu par pauda arī festivāla mākslinieki, daudzi no viņiem arī paši pēc uzstāšanās palika baudīt Positivus muzikālo piedāvājumu, kā arī veltīja atzinīgas atsauksmes sociālajos tīklos:

Jack Garratt ‏@JackGarratt :

Fuuuuuuuuuuuu thank you s’much @positivus. I can’t believe so many of you came to see the show

EverythingEverything ‏@E_E_ :

Thank you so much @positivus. You made our first time in Latvia a special one. X

LAMB ‏@lambofficial:

Almost time for @positivus … what a line up, can’t wait ! #positivus2015 #Latvia

Ghostpoet ‏@ghostpoet :

Wow @positivus was amazing, really enjoyed the gig and getting to watch/hang with @kinggizzardband.

Camo & Krooked ‏@CamoKrooked :

Dour Belgium and Positivus Latvia were really special:)

Super Besse ‏@superbesseband:

Dream night and gig at the great @positivus festival in Salacgriva

Positivus festivāla rīkotāji vēsta, ka festivāls Salacgrīvā notiks arī nākamgad, kad svinēs desmit gadu jubileju.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl