”Positivus” TV kanāls pieejams līdz meneša beigām

Komentāri
”Positivus” TV kanāls pieejams līdz meneša beigām
Publicitātes foto

”Positivus festivāls” šogad pirmo gadu tika atspoguļots televīzijā, tādējādi kļūstot par Eiropā pirmo festivālu ar savu pop-up TV kanālu. Pateicoties lielajai popularitātei, kanāls skatāms līdz 31. augustam.

”Esam priecīgi, ka ”Lattelecom Positivus TV” jau pirmajā raidīšanas gadā ir guvis tik lielu atsaucību un pozitīvas skatītāju atsauksmes, un ceram, ka, pateicoties ”Lattelecom”, tas ar vēl lielāku jaudu raidīs arī nākamgad. Tie, kas vēl nav noskatījušies nevienu raidījumu, var paspēt to izdarīt vēl divas nedēļas. Pēdējā nedēļā arī man ir uzticēts veidot programmu, tāpēc no 25. līdz 31. augustam vakaros būs iespējams vēlreiz noskatīties lieliskās Laura Mvula, ”Junip”, ”Elbow”, Ellie Goulding un ”Bastille” uztāšanās,” stāsta Positivus festivāla veidotājs Ģirts Majors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 18. līdz 31. augustam ”Lattelecom Positivus TV” iesāks rītus ar labāko un populārāko Positivus dziesmu atskaņošanu no plkst. 7:00 – 9:30, savukārt katru dienu plkst. 10:00, 11:30, 13:30 un 15:00 ”Positivus” TV skatītājus gaida atkalsatikšanās ar neaizmirstamiem 2014. gada festivāla māksliniekiem, tai skaitā ”Bastille”, Laura Mvula, Ellie Goulding, Anna Calvi, ”Elbow”, ”Junip”, ”Future Islands”, ”Chet Faker”, King Charles, ”Temples”, kā arī daudziem citiem ārzemju un pašmāju izpildītājiem.

Koncertu starplaikā plkst. 11:00 ”Lattelecom Positivus TV” piedāvās izbaudīt spilgtākās šīsvasaras ”Positivus” emocijas un labākās festivāla atmiņas raidījumā ”Mēs esam Positivus”, savukārt no plkst. 12:30 šarmantā Māra Kampernova sniegs ieskatu darbīgajās festivāla aizkulisēs un raidījumā ”Aiz kadra” atklās skatītājiem to, kas citu acīm parasti paliek apslēpts.

Plkst. 14:00 ”Lattelecom Positivus TV” pārraidīs vienu no skatītāju iecienītākajiem raidījumiem – ”Positivus dienasgrāmatu”, kura ietvaros Latvijas multimediju personība Artūrs Mednis nenopietni stāstīs par nopietno un to, kas patiesībā notika ”Positivus festivālā”, ar atkārtojumiem plkst. 16:00 un 20:00.

Vakara ieskaņā no plkst. 17:00–19:30 ”Lattelecom Positivus TV” vēlreiz rādīs labākās ”Positivus” dziesmas enerģiskai vakara noskaņai, bet jau plkst. 21:00 ”Positivus TV” ekrānā vairākas dienas būs skatāms Toma Grēviņa vadītais raidījums ar festivālu spilgtāko mākslinieku mūzikas apskatiem. 23. augustā plkst. 21:00 būs iespējams iepazīties ar vienu no pasaules līmeņa festivāliem – ”Hangout Music Festival”, savukārt no 24. augusta ”Positivus TV” šajā laikā rādīs ”Positivus” 2014. gada dienas koncertus, piemēram, “Dzelzs vilka Jauno Jāņu orķestri”. No plkst. 22:00 skatītāji varēs kavēties labākajos ”Positivus festivāla” mirkļos raidījumā ”Mēs esam Positivus”, savukārt labākās ”Positivus” dziesmas atkārtoti varēs klausīties no plkst. 22:30.

Dienas izskaņā ”Lattelecom Positivus TV” katru dienu līdz pat 31. augustam no plkst. 1:30 – 5:00 pārraidīs piecu festivāla mākslinieku koncertierakstus, pēc kuriem skatītāji stundas garumā līdz par 6:00 rītā varēs klausīties labākās ”Positivus” dziesmas.

Līdz šim ”Lattelecom Positivus TV” skatītākās pārraides ”Positivus TV” bija ”Iesildāmies Positivus”, kā arī pagājušā gada mākslinieku koncerti – ”Scissor Sisters” un ”James”. ”Positivus” laikā lielu TV skatītāju interesi piesaistīja koncertu tiešraides, no kurām trīs skatītākie mākslinieki bija Ellie Goulding, King Charles un ”Bastille”. Savukārt, izmantojot ”Lattelecom” televīzijas ierakstu papildfunkciju, vislielāko TV skatītāju skaitu pie ekrāniem pulcēja divas pašmāju grupas – ”Carnival Youth” un ”The Sound Poets”, kā arī Kings Charles. Šobrīd kanālu jau noskatījušās 130 000 mājsaimniecību visā Latvijā.

“Lattelecom Positivus TV” kanāls skatāms 24 stundas diennaktī visās ”Lattelecom” televīzijas platformās – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un interneta TV.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl