Komentāri
Positivus festivāls drīzumā izziņos pirmos māksliniekus un paaugstinās biļešu cenas
Publicitātes foto

Pēc divām nedēļām, 9. februārī, tiks izziņoti pirmie Positivus festivāla mākslinieku vārdi, tlīdz ar to paaugstināsies biļešu cenas, informē Positivus Music pārstāve Linda Igolniece. Lielākais mūzikas notikums Baltijā devīto reizi norisināsies Salacgrīvā no 17. līdz 19. jūlijam.

Positivus festivāls ir viens no gaidītākajiem gada pasākumiem ne tikai mūzikas cienītājiem, bet arī daudziem citiem vasaras un brīvā laika baudītājiem. Paralēli populāru latviešu un ārzemju mākslinieku koncertiem, smuko lietu tirdziņam, kinoteātrim, vairākām ēdināšanas zonām, improvizācijas teātru izrādēm un jauno literātu lasījumiem, tajā iespējams izbaudīt vēl daudzas citas izklaides. Pērn Positivus pulcēja festivāla vēsturē vislielāko ārvalstu apmeklētāju skaitu – gandrīz 9000, tai skaitā ne tikai no Baltijas un Skandināvijas, bet arī Vācijas, Apvienotās Karalistes, Itālijas, Nīderlandes un pat no citiem kontinentiem. Trīs dienu laikā uz astoņām festivāla skatuvēm uzstājās vairāk nekā 100 mākslinieku, tostarp tādi pasaulē atzīti mūziķi kā Kraftwerk, The Kooks, Ellija Goldinga, King Charles, Elbow, Future Islands, Bastille, Temples, The 1975 un citi.

Šobrīd biļešu cena 3 dienu biļetei bez teltsvietas 60 eiro un trīs dienu biļetei ar teltsvietu 66 eiro. No pirmdienas, 9. februāra, festivāla biļešu cena pieaugs – trīs dienu biļete bez teltsvietas maksās 65 eiro un trīs dienu biļete ar teltsvietu 71 eiro. Biļetes nopērkamas positivusfestival.com, Biļešu servisa kasēs un Nordea bankomātos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl