Komentāri
“Positivus” apmeklētāji varēs nosūtīt kartītes iecienītajiem mūziķiem
Cilvēki lielākajā mūzikas festivālā Baltijā "Positivus" Salacgrīvā. (Foto: LETA)

Latvijas Pasts aicina ikvienu festivāla “Positivus” apmeklētāju nosūtīt īpašas sveicienu kartītes saviem iecienītākajiem mūziķiem, kuri šogad apmeklētājus priecēs trīs dienu garumā, no 18.jūlija līdz 20.jūlijam. Savukārt pastkartes ar speciālo “Positivus” zīmogu no festivāla teritorijas būs iespējams nosūtīt uz jebkuru pasaules valsti, biznesa portālam “Nozare.lv” paziņoja pasta sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivālam ir piešķirts unikāls pasta indekss LV-4099, un tas attēlots arī īpašajā “Positivus” zīmogā, ar ko tiks zīmogotas visas no festivāla teritorijas izsūtītās pastkartes. Sveicienu kartītes, “Positivus” pastkartes un festivāla īpašo zīmogu iespējams aplūkot Latvijas Pasta “Flickr” kontā.

Latvijas Pasta eksprespasts jau trešo gadu “Positivus” apmeklētājiem piedāvā uz festivāla teritoriju laikus nosūtīt sev nepieciešamās personiskās lietas un pēc festivāla tās nosūtīt atpakaļ uz mājām. Nodot mantas nosūtīšanai uz “Positivus” var 33 Latvijas Pasta nodaļās. Sūtījumu piegāde atpakaļvirzienā tiks sākta 22.jūlijā.

2013.gadā “Positivus” apmeklētāji visvairāk sveicienu kartīšu nosūtīja grupai “Sigur Ros” – tās dalībnieki kopumā saņēma ap 220 kartīšu. Festivāla apmeklētāji labprāt sūtīja kartītes arī grupām “The Sound Poets” un “Imagine Dragons”. Pērn no festivāla teritorijas tika izsūtīts vairāk nekā 900 pastkaršu, no kurām 67% aizceļoja pie adresātiem ārpus Latvijas teritorijas. Savukārt 2012.gadā “Positivus” laikā visvairāk pastkaršu saņēma grupa “Instrumenti”, mūziķi “Damien Rice” un “King Charles”. No festivāla teritorijas apmeklētāji izsūtīja ap 800 pastkaršu, no kurām 35% tika nosūtīti ārpus Latvijas teritorijas.

Gan sveicienu kartītes, gan pastkartes varēs nosūtīt, izmantojot eksprespasta nodaļu festivāla teritorijā.

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl