Populāra latviešu dziedātāja iemīlas citā sievietē un pamet vīru un bērnu

10 komentāri
Populāra latviešu dziedātāja iemīlas citā sievietē un pamet vīru un bērnu
Foto: Facebook.com

Mīlā un karā visi ieroči ir atļauti. Kāda populāra latviešu dziedātāja atzinusi mīlestības pārākumu un spērusi soli pretī viendzimuma attiecībām.

Dziedātāja Katy Tindemark atpazīstamību plašākā sabiedrībā iekaroja pēc sadarbības ar dziedātāju Miku Dukuru dziesmā Never Let You Down, kurai tika uzņemts arī dārgs videoklips. Jauniete labprāt baudīja saviesīgo dzīvi dažādos Latvijas šovbiznesa pasākumos un citu Latvijas slavenību sabiedrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmīgi, ka viņu slavas saulīte izcēla un ar mediju vidi iepazīstināja radio greiša Ieva Adamss, kura nekad nav slēpusi savu biseksualitāti.

Pavisam nesen tapa zināms, ka Katy šķīrusi savu pavisam neseno laulību ar zviedru uzņēmēju un meitiņas tēvu Bo Rikardu. Nu atklājies, ka dziedātāja jau uzsākusi jaunas attiecības, turklāt ar sievieti.

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl