Polu Makartniju neielaiž Grammy ballītē

Komentāri

Pirms gada sociālajos tīklos par jautrību parūpējās kāda Kanjes Vesta fana teiktais, ka šī hiphopera kopdarbs ar Polu Martniju šo britu mūziķi varbūt kādreiz padarīs slavenu. Nu Makartnijam nācies pārliecināties, ka tas nemaz nav joks.

Pēc Grammy balvas ceremonijas viņš devies uz kādu ballīti jeb afterparty, kuru rīkojis reperis Taiga. Taču durvju sargs viņu nav atpazinis, un slavenais bītls ballītē nav ielaists. Nav pat līdzējis apsargam teiktais ”Cik svarīgai personai jeb VIP man jābūt, lai tiktu iekšā”. Kad arī atkārtots mēģinājums iekļūt ballītē bijis nesekmīgs, Makartnijs kopā ar dzīvesbiedri, kā arī citām neielaistajām slavenībām – mūziķi Beku un aktieri Vudiju Harelsonu – devies uz citu ballīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Incidents izpelnījies plašu pasaules mediju uzmanību un ballītes rīkotājam nācies taisnoties, ka ne jau viņš pats stāv pie durvīm un nosaka ko ielaist, un ko ne.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl