Komentāri
Playboy ”tēvs” pārdod savrupnamu, turklāt sevi piedāvā ”komplektā”
Foto: Scanpix

Pārdošanā nonācis unikāls nekustamais īpašums. Tā ir žurnāla Playboy un ar to saistītās izklaides impērijas dibinātāja Hjū Hefnera slavenā savrupmāja Losandželosā.

Šo namu var iegādāties ikviens, kam ir lieki 200 miljoni dolāri. Šī ir viena no augstākajām cenām, kas jebkad prasīta par privātu dzīvojamo māju Amerikas Savienotajās Valstīs.

1858 kvadrātmetrus plašajā savrupmājā ir 29 istabas. Īpašumā ir tenisa korti, peldbaseins un slavenā grota, kurā notikušas Hefnera krāšņākās ballītes ar tā dēvēto “Playboy zaķu” piedalīšanos. Turklāt savrupmājai, kurā joprojām mitinās Hefners, ir licence, kas ļauj tajā ierīkot zoodārzu, teikts kompānijas Playboy Enterprises paziņojumā.

Elegantais savrupnams pēdējos 40 gadus bijis Hefnera radošais centrs, viņa dzīvesvieta un darbavieta. Turklāt ēkas jaunajam īpašniekam jārēķinās, ka 89 gadus vecais Hefners tajā paliks dzīvot.

Kompānija neatklāj, kāpēc nolemts pārdot 1927. gadā celto māju, kuru Hefners 1971. gadā iegādājās par 1,1 miljonu dolāru (vienu miljonu eiro). Tolaik tas bija dārgākais nekustamā īpašuma darījums Losandželosā.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl