Plāno jaunu Bada spēļu filmu uzņemšanu

Komentāri
Plāno jaunu Bada spēļu filmu uzņemšanu
Dženifera Lorensa. Foto: Reuters/ Scanpix

Filmu sērija Bada spēles (The Hunger Games) varētu turpināties arī pēc tam, kad būs izsmelta rakstnieces Sjūzenas Kolinsas grāmatu triloģija. Arī filmas bauda grāmatu piedzīvoto komerciālo veiksmi, un nedz bada spēļu režisors, nedz aktieru komanda nav gatavi to pamest.

Neilgi pēc filmu franšīzes jaunākās epizodes klajā laišanas amerikāņu režisors Frānsiss Lorenss sacījis, ka Bada spēles varētu turpināties ar jauniem sižetiem. Rakstnieces Sjūzenas Kolinsas grāmatu triloģijā ietilpst darbi Bada spēles, Spēle ar uguni un Zobgaļsīlis. Tā tiks ekranizēta četrās kinolentēs, no kurām līdz šim iznākušas trīs. Visas klajā laistās filmas var lepoties ar teicamiem kases ieņēmumu rezultātiem kā ASV, tā arī ārvalstīs.

Režisors Lorenss atzīst, ka stāsts ir lielisks, un tā centrā jābūt tik brīnišķīgam varonim, kā līdz šim. Tas ir jāturpina, taču ir jābūt pilnīgai pārliecībai, ka ir pasakāms kas jauns. Ir jāievieš jauni varoņi, kuri ir tikpat aizraujoši.

Bada spēles ir jauniešu grāmatu un filmu sērija. Tās darbība norisinās izpostītā nākotnes pasaulē, kuras apspiestie iedzīvotāji sadumpojas pret valdošo eliti. Galvenās lomas spēlē Dženifera Lorensa, Džošs Hačersons un Līems Hemsvorts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl