Pits un Džolija beidzot apprecas

Komentāri
Pits un Džolija beidzot apprecas
Foto: AFP

Holivudas saldais pārītis Andželina Džolija un Breds Pits pēc deviņu gadu kopdzīves beidzot mijuši gredzenus, vēsta ārvalstu mediji.

Laulību ceremonija, kas notika divus gadus pēc pāra saderināšanās, norisinājās 24. augustā Miraval kotedžā, Correns ciemā Francijā, kur pāris pirmo reizi apmetās 2008. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar Andželiju un Bredu ģimenes kopdzīves oficiālo sākumu svinēja arī pāra seši bērni – trīs bioloģiskie un trīs, kas adoptēti dažādās pasaules valstīs, –  Medoks (13), Paks (11), Zāra (9), Šīlo (8) un sešgadīgie dvīni Knoks un Vivjena.

Abu attiecības sākās 2005. gadā filmas “Smita kungs un kundze” (“Mr. and Mrs. Smith”) uzņemšanas laukumā. Pitam šī ir otrā laulība, bet Džolijai – trešā. 

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl