Pirmā skūpsta kaislīgākās bučas īpašnieks Ēriks pieteikumu aizpildījis kopā ar… draudzeni!

5 komentāri
Pirmā skūpsta kaislīgākās bučas īpašnieks Ēriks pieteikumu aizpildījis kopā ar… draudzeni!
Foto: Lauris Aizupietis/F64

Kā, iespējams, daudzi atceras, Valentīna diena kanālā TV3 tika pavadīta īpaši romantiski un saviļņojoši, jo skatītāji varēja vērot īpašo Bez Tabu eksperimentu Pirmais skūpsts. Četriem pāriem tas beidzās ar randiņu, Saimnieks meklē sievu pirmās sezonas dalībniecei Inesei Sondorei iedotu “kurvīti”, bet īpaši plašu rezonansi izraisīja dalībnieks Ēriks Pūle, kura skūpstīšanās maniere sociālajos tīklos kļuva ļoti populāra.

Milzīga uzmanība no sievietēm portālā Draugiem.lv

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Ēriku, un viņš ir ļoti priecīgs un apmierināts par veikto soli. “Man “draugos” pēc svētdienas nāk daudz vēstuļu, kurā cilvēki gan paslavē par drosmi manos gados piedalīties šovos, gan arī nopeļ! Bet neiztiek arī bez aicinājumiem uz randiņiem,” lepns par padarīto ir 60 gadus vecais namdaris. “Šo skūpstu es nekad neaizmirsīšu,” teic Ēriks, kuram kopā ar viņa partneri, 51 gadīgo grāmatvedi Daigu Rūtenbergu, bija viens no aprunātākajiem skūpstiem šā gada Bez Tabu eksperimenta Pirmais skūpsts raidījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašam viņam neesot nekādu pārdzīvojumu, ka saņēmis viņas atteikumu, jo atzīst, ka sieviete nemaz neesot bijusi viņa gaumē. “Taču parunāties un uz randiņu aiziet būtu bijis interesanti. Es tomēr gāju uz šovu, lai ietu līdz galam!”

Foto: Ērika un Daigas uznāciens

Taču viņa sirds nav gluži aizņemta…

Izrādās, Ēriks uz šovu izvēlējies nākt, neskatoties uz to, ka savā dzīvē jau ir sastapis savu otro pusīti. Pat vēl labāk, viņš ar tagadējo draudzeni eksperimenta pieteikšanās anketu aizpildījis kopā, domājot, ka lielās konkurences dēļ gan jau viņu tāpat neizvēlēšoties. Tas ir interesanti, jo savā anketā Ēriks norādījis, ka piecus gadus ir no attiecībām brīvs vīrietis. “Abi smējāmies, taču galu galā mani tomēr paņēma,” atzīst Pūle, kurš nenoliedz, ka pēc redzētā draudzene nav bijusi pārāk priecīga.

“Jā, pēc raidījuma mājās bija neveikls klusums, taču tagad jau viss kārtībā!” nosaka Ēriks, kurš gan nenoliedz iespēju, ka kādu no randiņa uzaicinājumiem varētu arī apstiprināt. “Pagaidām gan vēl neko nesaku, tikai neitrāli atbildu.” Kopumā vīrs ir priecīgs par padarīto, un arī nepārdzīvo par sociālo tīklu popularitāti, sakot, lai paši kādreiz uzdrošinās ko tādu pamēģināt.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl