Pirmā latviešu kino ”seksbumba” dzīvo Francijā un grasās precēties

2 komentāri
Pirmā latviešu kino ”seksbumba” dzīvo Francijā un grasās precēties
Foto: F64

Aktrise Lelde Vikmane (55), kas slavu iemantoja, filmējoties pievilcīgās Evijas lomā Genādija Zemeļa filmā Vajadzīga soliste (1984), bet kopš 1995. gada strādāja reklāmas biznesā, mainījusi profesiju un pošas kāzām.

Lelde Vikmane jau divus gadus dzīvo Francijā, kur pārcēlusies pēc darba zaudēšanas dzimtenē. Par dzīvošanu šajā zemē Lelde iepriekš nebija pat sapņojusi. Uz Franciju viņa pārcēlusies pēc drauga iniciatīvas. ”Man draugs ir sešus gadus vecāks. Kaut gan viņš ir tipiski izteikts francūzis, mums abiem ir daudz kopīgu interešu. Viņš ir man ļoti īpašs un svarīgs cilvēks, atbalsta mani. Un pirms gada mēs saderinājāmies,” Lelde atklāj sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parīzē Lelde cītīgi apgūst franču valodu. ”Jau divus gadus mācos un tikko sasniedzu C līmeni. Tas nozīmē, ka brīvi runāju un varu arī rakstīt. Franču valoda, īpaši rakstu, ir ellīgi grūta,” akcentē aktrise.

Kaut Lelde atzīst, ka lēnām jau iejutusies Francijā un tajā neglābjami iemīlējusies, esot prom no Latvijas, viņa sevī latvietību izjūt vairāk nekā dzimtenē. Arī viņas tagadējā profesija lielā mērā saistīta ar latvisko vidi. ”Jau gadu esmu skolotāja, mācu Parīzē dažāda vecuma bērniem dzejas, dziesmas un latviešu valodu. Man ir prieks un gandarījums, ka mani mazie latvieši Latvijas vēstniecībā Parīzē 18. novembra pasākumā ar pārliecību norunāja sarežģīto Vācieša dzejoli Tu esi Latvija! Turklāt daži bērni līdz tam latviski pat nerunāja,” priecājas aktrise. Latvisko garu Lelde sevī uztur, arī dziedot kamerkorī, kurā apvienojusies sešpadsmit Parīzē dzīvojoši latvieši.

Aktrisi Leldi Vikmani Evijas lomā novērtē video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl