Pauls par sevi jaunībā: Es tagad ar skaudību skatos uz savām rokām

1 komentārs

“Šķiet, mēs visi pazīstam Raimondu Paulu no koncertiem, intervijām, daudzajiem stāstiem, bet – kāds maestro bijis pirms gadiem četrdesmit, piecdesmit, sešdesmit?” dokumentālajā filmā Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu? jautā TV3 žurnālists Arnis Krauze.

Jaunākajai paaudzei komponista radošie pirmsākumi ir maz zināmi, tostarp arī Paula mazmeitām. Saspringtajā pirmsjubilejas laikā maestro atvēl pāris stundas, lai kopā ar mazmeitām Annu un Moniku pārskatītu kino dokumentētos kadrus. Meitenēm šī ir pirmā reize, kad viņas savu mammu – Raimonda Paula meitu Aneti – redz pusaudžu gados video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es tagad ar skaudību skatos uz savām rokām. Es tā vairs nospēlēt nevaru,” pirms vairāk nekā 50 gadiem kinolentē iemūžinātos kadrus šodien komentē Pauls.

Foto: Raimonds Pauls cauri laikiem

Video: dokumentālā filma Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?

TOP komentāri

  • liga
    0 0 0

    liga

    skatījos Maestro fotogrāfijas,kavējos atmiņās,bet nepārtraukti lec priekšā pretīgas tievēšanas reklāmas...vai tiešām vairs nav kauna nemaz.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl