5 komentāri
Patmalniece un Krauze devušies tievēt ekskluzīvā miljardiera kompleksā Aizputē
Foto: Facebook.com/Elita Patmalniece

Svara korekcijas centru Vitalitātes akadēmija Aizputē vietējie joprojām labprāt dēvē par ”Cerību resnīšiem”. To tur izveidojis kāds krievu miljardieris, un Vitalitātes akadēmija sola ar īpašas programmas palīdzību ļaut zaudēt svaru pat tiem, kam citas metodes nav palīdzējušas.

Nesen uz šo luksusa tievēšanas kompleksu devusies arī māksliniece Elita Patmalniece un TV raidījumu vadītājs Valters Krauze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zināms, ka viena diena Vitalitātes akadēmijā izmaksā 100 eiro, bet standarta programma paredz tievēšanu sākt ar 10 dienu programmu.

Ierodoties nožogotajā teritorijā, tievētājiem piedāvāti īpaši numuriņi un strikts dienas plāns un ēdienkarte.

FOTO

Vitalitātes akadēmiju iecienījis arī šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Ģirts Brumsons, kurš tieši uz turieni veda randiņos savas “līgaviņas”. Lieni viņš iepriecināja ar piena vannām, bet Gundu ar zirgiem. Pāris sākumā vizinājās karietē, bet vēlāk jau devās zirgus iepriecināt ar našķiem un vērot poniju izjādi brīvsolī.

FOTO

TOP komentāri

  • ...
    +1 +1 0

    ...

    noteikti skaista vide un vieta..burvīgie zirgi ,spa ,baseins ...tikai diemžēl prakse pierāda ,ka viss atgriežas savās sliedēs līdzko cilveks atgriežas mājās savā vidē un atkal svars pieaug pilnīgi nemanot...kam lemts būt apaliem tie arī taadi paliek ....un kas ir kalsns tas var ēst kūkas kg un nevienā acī nebūs liekais kg....
    drausmīgai"" cīņai"" jābūt par katru kumosu un kg visa mūža laikā ,tad varbūt kaut kas sanāk ....bet visuma priecajos ,kas var izbaudīt pat tādu summu prieku sev un kāpēc gan nē
  • IJa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl