Pasaulē skaistākā sieviete pamatīgi izdēdējusi

Komentāri
Pasaulē skaistākā sieviete pamatīgi izdēdējusi
Foto: AFP/ LETA

Holivudas aktrises Andželīnas Džolijas (40) pašreizējais izskats viņas fanu un mediju vidū raisījis bažas par aktrises izskatu un veselības stāvokli.

Aktrise, kas vairākkārt aptaujās atzīta par pasaules pievilcīgāko sievieti, novājējusi tik ļoti, ka viņas fani un ārvalstu mediji ļāvušies spekulācijām par viņas veselības stāvokli.

pagājušajā nedēļas nogalē Andželīna Džolija Losandželosā apmeklēja filmas Kung Fu Panda 3 pirmizrādi. Viņa bija tērpusies mazā melnā kokteiļkleitiņā. Gan klātienē pasākumā, gan fotogrāfijās bez uzmanības nav palicis Džolijas izdēdējušais augums.

Sabiedrība pat metusies spriedelēt, ka pie skaistules auguma ”nedienām” vainojamas nesaskaņas Džolijas un vīra Breda Pita starpā, kas ārvalstīs kļuvis par itin apspriestu tematu.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl