Komentāri
Par seksa ekspertu dēvētais Toretto skarbs savos izteikumos par Lielo talku!
Foto: no Edgara Toretto privātā arhīva

Pagājušajā nedēļas nogalē notika jau par tradīciju kļuvis pasākums, kurā ikvienam bija iespēja piedalīties, lai parūpētos par tīru apkārtni Latvijā. Bez tūkstošiem darbīgo netrūkst arī tādu, kas Lielās talkas ideju uzskata par nevajadzīgu. Viens no tādiem ir realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieks Edgars Toretto, kurš šai akcijai veltījis ne vienu vien skarbu vārdu.

“Manuprāt, viss šis nav vajadzīgs. S*ds tas viss ir! Tāpat mēs pied*ršam visu vairāk nekā vajag. Piemēram, Raimonds Vējonis piedalījās talkā. Es paskatījos bildi ar viņu no tās Ogres – viņš taču tur izskatās reāli nelaimīgs. Un tie, kas viņam ir tur apkārt, kā tādi “sešinieciņi” vāc un visu dara, bet reālajā dzīvē, kur neviens neredzēs, tāpat visu metīs zemē!”, ļoti skarbs savos izteikumos par Lielo talku portālam Skaties.lv ir Toretto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš uzskata, ka pie mums šāda sistēma nestrādā. Puisis piedāvā aicināt katru dienu kopā ar Latvijas Valsts prezidentu mest papīrus miskastē, nevis uz ielas. “Kampaņu varētu laist TV un radio, un aicināt nepied*rst valsti! Pietiek jau, ka Saeimā viss ir sad*rsts līdz pēdējam. Viena talka šeit neko nedos, vajag padomāt plašāk,” tā Torreto par nedēļas nogalē aizvadīto Lielo talku.

Foto

Lielās talkas rīkotāji, kuriem visā Latvijā bija pieteiktas 1800 talkas vietas, lēš, ka arī šogad tajā piedalījušies vairāki desmiti tūkstoši cilvēku, kuri bija gatavi mainīt ierasto mājas dzīvi pret darba cimdiem, lāpstu, ķerru un grābekli, lai sapostu mūsu zemi, kā pavasarī pieklājas darīt ik katrā vietā. Tiesa gan, kā ik gadu, netrūkst arī nīgro, kas uzskata, ka citu mēslus vākt nav goda lieta, jo, ja katrs aiz sevis savāktu, nekāda talka nebūtu jārīko.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl