Par Repši top provokatīva grāmata

Komentāri
Par Repši top provokatīva grāmata
Foto: Ieva Čīka, LETA

Pirmsvēlēšanu karstumā pie lasītājiem nonāks L.Lapsas un K.Jančevskas grāmata ”Grābeklis” par ekspremjeru Einaru Repši, vēsta izdevums ”Vakara Ziņas”. ”Grābeklis” būs dokumentāls stāsts, ietverot arī pikantērijas un seksa ainas.

Pagaidām autori un izdevēji tuvāk neatkāj grāmatas saturu, bet tajā ietvertas arī galvenā varoņa ”guļamistabas tēmas”, noskaidrojis izdevums ”Vakara Ziņas”. Protams, Einara Repšes aizraušanās ar daiļā dzimuma pārstāvēm nav nekāds jaunums, taču viena lieta ir dienesta romāniņi, bet pavisam cita – pazīstama politiķa uzstājīgi centieni ievilkt gultā kādu nepilngadīgu meiteni…

Repše par šīs grāmatas tapšanu zina, bet tās saturs pagaidām tiek turēts noslēpumā. Jaunajam izdevumam, kas lasītājus sasniegs apmēram pēc trīs nedēļām, ir veltīta interneta vietne grabeklis.lv.

Pēdējos desmit gados izdevniecība “Baltic Screen” sadarbībā ar apgādu “Atēna” ir izdevusi prāvu pulciņu dažādiem grābekļiem veltītu pētniecisku, analītisku grāmatu, kas vairs nav iegādājamas un ir atrodamas vien privāto un sabiedrisko bibliotēku plauktos. Līdz pat Saeimas vēlēšanām grabeklis.lv ik pa dažām dienām dos iespēju bez maksas vienu pēc otras lejuplādēt virkni elektronisko grāmatu, kas atgādinās – pa kurieni šie grābekļi ir situši līdz šim un attiecīgi ko no viņiem var gaidīt tagad.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl