Komentāri

Situācijas ir pašmāju hiphop izpildītāju Ozola un Edavārdi kopīgi ierakstītā kompozīcija, kas iekļauta Ozola piektajā studijas albumā Atpakaļ nākotnē. Nu tai tapis videoklips.

”Video tiek atspoguļotas dažādas situācijas no mūsu ikdienas, kas ir gan pašu reālā pieredze, gan arī izdomāti notikumi. Savukārt dziesma ir īpaša ar to, ka tā ir apvienojusi divas hiphop paaudzes, kas turpina savu darbību esošajā laikā,” jauno veikumu komentē Ozols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par dziesmas muzikālo pavadījumu parūpējies viens no elektroniskās mūzikas apvienības Dirty Deal Audio producentiem Oriole jeb Uģis Vālodze. Savukārt pie klipa animācijas strādāja street art mākslinieks Vour, bet par pārējo (kamera, montāža, pēcapstrāde) bija atbildīgs Andrejs Skurjats no Brotherslab, kas ir veidojis arī videoklipu Ozola dziesmai Superhaips.

Video

Ozola piektais studijas albums Atpakaļ nākotnē izdots 2015. gada 12. novembrī, bet šī gada 9. aprīlī tika izdota albuma vinila versija, kas limitētā tirāžā pieejama veikalā Hoodshop, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2. Atpakaļ nākotnē ir pirmais vinilā izdotais pašmāju hiphopa albums, un tajā iekļauta arī līdz šim vēl nekur iepriekš nepublicēta dziesma Nāves apskāvienos.

Tuvākais Ozola koncerts paredzēts jau šonedēļ, 21. maijā, Muzeja Nakts Aldarī programmas ietavros Rīgā, Tvaika ielā 44.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā. Pēc vairāku gadu radošā pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu Atpakaļ nākotnē, kas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons nominācijā hiphopa albums tika atzīts pat labāko.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl