Oskara laureāti un sabiedrības krējums līksmo “Gubernatora ballē”

Komentāri
Oskara laureāti un sabiedrības krējums līksmo “Gubernatora ballē”
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Skaļiem aplausiem un ovācijām noskaidroti prestižo Oskara balvu laureāti. Tomēr televīzijā redzamā oficiālā daļa ir tikai mazumiņš no grandiozajām svinībām, kas turpinājās, kad visas balvas bija sadalītas.

Zelta statuetes labākais draugs ir šampānietis, šāda frāze izskanējusi vairākos amerikāņu medijos, raksturojot vērienīgo pēc ceremonijas notikušo ballīšu “vilni”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskaru pasniegšana nenoliedzami ir viens no šovbiznesa un kino pasaules gada centrālajiem notikumiem, tāpēc nav liels pārsteigums, ka tā tiek svinēta ar vērienu. Amerikāņu sabiedrības krējums pulcējies daudzviet Holivudā, tomēr par centrālo pasākumu uzskatāma tā dēvētā “Gubernatora balle”. Tai raksturīgi ne tikai gandrīz nebeidzami šampanieša plūdi un delikatesēm klāts galds, bet arī desmitiem interviju ar žurnālistiem, kuri tā vien cer kļūt par pirmajiem laureātu iespaidu uzklausītājiem.

Par neatņemamu balles sastāvdaļu uzskatāma laureātu vārdu iegravēšana uz balvām. Operatoru un fotogrāfu ielenkumā, balvas ieguvējam nepacietīgi gaidot, uz katras statuetes pamata rūpīgi iegravēts saņēmēja vārds. Pirmo reizi šo procedūru pieredzēja arī Leonardo Di Kaprio, kurš pēdējo 20 gadu laikā nominēts sešas reizes, bet prestižo apbalvojumu saņēmis tikai šogad.

Kad vārdi balvās bija svinīgi iegravēti un rimusies preses uzmanība, sākās vakara neformālā svinību daļa un, neslēpjot prieku, laureāti nodevās sarunām, dejošanai un, protams, šampānieša malkošanai.

Foto

Lasi vēl