Opus Pro 30 gadu jubileju dzimtajā Ogrē svin ar kotletēm un ķilavu maizēm

Komentāri

Viens no grupas Opus Pro dibinātājiem Harija Zariņš stāsta, ka visi uzrunātie bijušie grupas mūziķi, daudz nedomājot, piekrita doties koncerttūrē. Acīmredzot noilgojušies kopā atkal uzspēlēt. Turklāt Ogres kultūras centru var dēvēt par grupas mājvietu.

Koncertos Rīgā 20. maijā grupai pievienosies vēl viens mūziķis no sākotnējā sastāva – taustiņinstrumentālists Zigmars Liepiņš. Katru koncertu kopā ar Hariju ir arī tagadējā grupa Colt. “Es biju ļoti kaislīgs fans šai grupa,” atzīst Colt solists Atis Ieviņš, kurš pirmo reizi Opus Pro koncertu apmeklējis 15 gadu vecumā kopā ar draugiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pirmo piedzīvoto koncertu diezin vai atminas dziedātāja Aija Andrejeva, kura šogad kopā ar tēva grupu svin arī savu 30 gadu jubileju. “Bija tāda dziesma Velns lai parauj visas sīkās bēdas, un tā ir mana pirmā muzikālā atmiņa no Opus Pro, un tāpēc arī man piešķīra šo dziesmu dziedāt.

Tā kā Opus Pro uzstājas dzimtajā pilsētā, Ogres dome sarīkoja nelielu pārsteigumu – pēc koncerta pasākumu vietu iekārtojot gluži tāpat kā pirms 30 gadiem.

Foto

Video

Lasi vēl