Olga Rajecka bursies arī Rīgā

Komentāri
Olga Rajecka bursies arī Rīgā
Publicitātes foto

Dziedātājas Olgas Rajeckas koncertprogramma Buramdziesmas skanēs arī Rīgā – dīvas iznāciens jaunajā koncertzālē Rīga notiks 17. janvārī.

Pirmais Buramdziesmu ziemas koncerts izskanēs 27. novembrī Jelgavā. Vēl šogad plānotas uzstāšanās Liepājā un Cēsīs, savukārt organizatorisku sarežģījumu dēļ atcelts koncerts Valmierā, informē Micrec PM.

Buramdziesmu pirmatskaņojums notika augustā, noslēdzot festivālu BIGBANK Latvijas Pērles Dzintaru koncertzālē. 11. novembrī koncerta ierakstu būs iespējams redzēt LNT TV programmā.

Tautiski dejiskajā programmā skan Imanta Kalniņa dziesmas no Olgas jaunā albuma Buramdziesmas, kā arī dziedātājas hiti. Koncertā ir daudz latviski lustīgas dejošanas un tautisku tērpu. Piedalās instrumentālā grupa, Laimas Muzykanti, TDA Rotaļa, Līgo un Dzintariņš dejotāji. Jelgavā ar Olgu sadancosies arī vietējā TDA Lielupe dejotāji, Liepājā – TDA Kvēle, bet Cēsīs – Līgatnes novada DA Zeperi un DA Daiļrade.

Olgas Rajeckas koncerti Buramdziesmas

  • Jelgava, Kultūras nams – 26. novembrī
  • Liepāja, Olimpiskā centra Rožu zāle – 30. novembrī
  • Cēsis, Vidzemes koncertzāle Cēsis – 7. decembrī
  • Rīga, koncertzāle Rīga – 17. janvārī

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl