Novērtē Antras Stafeckas jauno dziesmu un video!

Komentāri

Dziedātāja Antra Stafecka šodien laiž klajā jaunu dziesmu Pasargā, kurai tapis arī emocionāls videoklips.

Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, kad dziesmas tekstu rakstīja dziedātājas mamma Ilze Mūrniece, dziesmas Pasargā mūziku un vārdus rakstījusi pati Antra, akcentē izdevniecība Mikrofona ieraksti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dziesma ir par katra cilvēka attieksmi pret savām jūtām, kaisli, degsmi, vēlmi sev un citiem kaut ko pierādīt un sagaidīt to visu arī no otra cilvēka,” dziesmas vēstījumu skaidro Antra Stafecka. ”Kādam būsi labs, citam neizdibināms, kādam būsi neizjusts glāsts… Vienmēr ir svarīgi, lai ir kāds, kurš ir līdzās, kāds, kurš nekad tevi nepiemānīs un neatstās. Ceru, ka šī dziesma uzrunās klausītājus un skatītājus, un katrs tajā atradīs kaut ko īpašu sev,” stāsta dziedātāja.

Dziesmas video veidojis Ritvars Tomass Bluka.

Paralēli darbam pie solo programmas Antra Stafecka ir pieprasīta kā duetu partnere, sadarbojoties ar grupu Otra puse, kā arī dziedātāju Igo, un veiksmīgi koncertē Latvijas lielākajās pilsētās kopā ar Uldi Marhilēviču viņa autorkoncertā Tava sirds ir tavas mājas.

Tikmēr digitālā izdevumā Kolekcija apkopotas un izdotas visas dziedātājas agrāk ierakstītās dziesmas sadarbībā ar Otra puse, Igo, Raimondu Paulu un grupu Colt, starp tām – Vētra nāk, Nepasauc, nepiesauc, Tev tuvumā, Ogres romance. Šis albums jau ir pieejams portālā Doremi.lv un no nākamās nedēļas būs pieejams visās lielākajās digitālajās mūzikas platformās pasaulē, tostarp Spotify, iTunes un Amazon.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl