Notiks “Jaunā viļņa” otrā konkursu diena

Komentāri
Notiks “Jaunā viļņa” otrā konkursu diena
Skats uz dekorācijām koncertam "Jaunais Vilnis 2014" (Foto: LETA)

Šodien Dzintaru koncertzālē plkst.18.45 notiks jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” otrā konkursa diena, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatoru pārstāve Inga Pavlova.

Konkursa dalībnieki šovakar izpildīs savas valsts hitus kopā ar pazīstamiem mūziķiem. Pirms konkursa tiks godināti jubilāri – populāri mūzikas izpildītāji. Skatītājiem šovakar uzstāsies ne tikai tādi mākslinieki kā Valērijs Ļeontjevs un Laima Vaikule, bet arī itāļu dziedātājs Alesandro Safina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkursā, kas norisināsies līdz 27.jūlijam, Latviju pārstāv Stass Šurins, kurš dzimis Latvijā, bet pašlaik dzīvo Ukrainā. Tur viņš uzvarējis ukraiņu “Zvaigžņu fabrikā 3”. Viņa elks mūzikā ir grupas “U2” līderis Bono, bet no latviešu dziedātājiem viņam tuvs esot Intars Busulis. Šis bijis vokālista trešais mēģinājums startēt konkursā.

Konkursā piedalās arī Antonio Madžo no Itālijas un Monika Linkīte no Lietuvas, kā arī Sems Ons jeb Semions Bazvaluks no Izraēlas. Savā starpā spēkojas arī Taišons Kolkits no ASV, Sona Rubenjana no Armēnijas, Gledisa Damarisa no Vācijas, Nuca Buzaladze no Gruzijas, Ališers Karimovs no Kazahstānas, trio “Style mix” no Kirgizstānas, Lidija Isaka no Moldovas, krievu grupa “O’Genri”, kā arī krievu solisti Jūlija Plaksina un Nodars Revija. Konkursā piedalās arī divi dziedātāji no Ukrainas – Viktorija Petrika un Vjačeslavs Ribikovs.

Konkursa žūrijā ir Igors Krutojs, Igors Nikolajevs, Laima Vaikule, Leonīds Agutins, Valērijs Meladze, Konstantīns Meladze un Filips Kirkorovs.

Žūrijā iekļauta arī dziedātāja Valērija, kurai ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) kopā ar diviem citiem Krievijas izpildītājiem – Oļegu Gazmanovu un Josifu Kobzonu – liedzis ieceļot Latvijā. Kobzons Latvijas “melnajā sarakstā” nonācis jau otro reizi. 2012.gadā Valērija oficiāli nosaukta par Krievijas prezidenta kandidāta Vladimira Putina uzticamības personu. Dziedātāja paudusi pārliecību, ka Krievijā nav cilvēka, kas varētu tikt galā ar prezidenta pienākumiem labāk nekā Putins. Ieceļošanas aizlieguma jeb tā dēvētajā melnajā sarakstā visi trīs iekļauti uz nenoteiktu laiku.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl