Komentāri
Nosūti savas “Positivus” bildes kā pastkartes
Foto: LETA

Ikviens “Positivus” apmeklētājs, kurš fotogrāfijās fiksējis savus festivāla iespaidus ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību un ievietojis tos attēlu dalīšanās vietnē “Instagram”, piedaloties Latvijas Pasta akcijā sociālajā tīklā “Twitter”, var izveidot unikālu pastkarti un bez maksas to nosūtīt jebkuram adresātam visā Latvijas teritorijā, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja pasta Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akcija sākas šodien, 21.jūlijā, un ilgs līdz 25.jūlijam.

Autorizējoties tīmekļa vietnē “www.nosutipastkarti.lv” ar savu “Twitter” kontu, lietotājam ir iespējams izvēlēties kādu no saviem “Positivus” attēliem “Instagram” tīklā un, precīzi aizpildot norādītos adreses laukus, īpašas pastkartes veidā to bez maksas nosūtīt adresātam uz jebkuru vietu visā Latvijas teritorijā. Visi attēli, kas tiks augšupielādēti tīmekļa vietnē “www.nosutipastkarti.lv”, veidos “Positivus” bilžu sienu, atsaucot atmiņā spēcīgākos vasaras spilgtākā muzikālā notikuma iespaidus.

Katrs attēls tiks izdrukāts kā speciāla pastkarte, tāpēc – jo kvalitatīvāks būs attēls, jo kvalitatīvāka būs pastkarte, kuru saņems attiecīgais adresāts.

Latvijas Pasts jau trešo gadu pēc kārtas kampaņā sociālajos tīklos integrējis arī “Instagram” sniegtās iespējas. “Instagram” ir fotogrāfiju dalīšanās tīkls, kas īpaši izplatīts starp “Twitter” lietotājiem un ir pieejams vairākumam viedtālruņu ar operētājsistēmu “iOS” vai “Android”. Akcijas ar “Instagram” iesaisti Latvijas Pasts sāka 2012.gadā, organizējot vasaras saulgriežu pastkaršu sūtīšanas akciju “Twitter” lietotājiem, savukārt 2013.gadā līdzīga pastkaršu sūtīšanas akcija tika rīkota XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku laikā.

Lasi vēl