Komentāri

Lielākā daļa no mums rudenī, kad kļūst aukstāks ūdens, pārsvarā pārtrauc peldēšanās sezonu, taču ir cilvēki, kuriem rudens ir īstais gadalaiks, kad sākt peldēties. Par to vairāk uzzināt centās Ēriks Palkavnieks raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumu sižetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā ir tradīcija – “roņi” savu sezonu sāk oktobra pirmajā svētdienā neatkarīgi no laikapstākļiem, un tā arī šogad “roņu sezona” ir sākusies! Par to mēs esam pārliecinājušies, ka “roņi” jebkuru infekciju un slimību labāk pārslimo,” stāsta ziemas peldētāja Sarma Kočāne.

FOTO

Raidījums Bez Tabu dzīves smalkumi arī nolēma izaicināt kādu, kurš pārāk bieži nemēdz mesties ledusaukstā ūdenī, bet būtu gatavs šo izaicinājumu pieņemt, un tas ir neviens cits kā Dailes teātra aktieris un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne, Arvja lomas atveidotājs Lauris Dzelzītis. To, kā viņam klājās, skaties sižetā!

VIDEO

 

“Mazliet atsala kājas, bet, ja man tagad jāizvēlas – iet, nedod Dievs, karot, vai šo, es noteikti izvēlos šo,” nosaka Dzelzītis, kurš, izskatījās, diezgan viegli tika galā ar šo izaicinājumu.

FOTO: Lauris Dzelzītis seriālā Viņas melo labāk

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl