Noskaties: Intars Busulis paņem uz izbrīnu Krievijas Izklausies redzēts žūriju

Komentāri

Dziesmu šova Izklausies redzēts Krievijas versijā Точь-в-точь piedalās arī mūsu Intars Busulis, kurš arī 11. raidījumā pārsteidz gan žūriju, gan skatītājus, atveidojot slavenā Mistera Trololo jeb Eduarda Hiļa dziesmu un iejūtoties viņa lomā.

Saņemot perfektu vērtējumu jeb 5 balles no katra žūrijas locekļa, viņš tikai apstiprināja, ka ir šā šova favorītu sarakstā. Busulis bija nogrimēts un pārģērbts līdz nepazīšanai, brīžiem pat nevarot pateikt – vai tas patiešām ir Intars? Viņš izpildīja slavenā Eduarda Hiļa jeb Mistera Trololo dziesmu Человек из дома вышел.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl