18 komentāri

Beidzot pilnībā noslēdzies konkurss par aktrises vietām populārā Neida klipā. Jau pagājušonedēļ kļuva zināms, ka pie lomām klipā tiek dvīnes Laima un Laila no Preiļiem, kā arī Adriana no Jēkabpils. Skaties.lv lasītāji ir lēmuši, ka ceturtā meitene klipā būs daiļā Liāna no Rēzeknes.

Kuras bija trīs labākās un uzvarēja atlasē? Lasi te!

Paziņojot trīs meitenes, kuras tiek pie lomām ”REŽ”, ceturtās izvēle tika atstāta Skaties.lv lasītāju ziņā. Nedēļas garumā ikviens varēja nobalsot par vienu no četrām dalībniecēm, kuras žūrija bija izvirzījusi cīņai par ceturtās meitenes lomu klipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv lasītāji lēmuši teju vienbalsīgi – lielākā daļa Neida fanu klipā vēlas redzēt skaisto Liānu no Rēzeknes, kura atlasē pārsteidza ar dziesmu. Liāna atlasē atklāja, ka jūt lielu atbalsti no dzimtās Rēzeknes iedzīvotājiem, kuri ir arī aktīvi balsotāji konkursā.

Foto

Liāna pievienojas jau izvēlētajai meiteņu kompānijai – dvīnēm Laimai un Lailai, kā arī Adrianai no Jēkabpils.

Kā Skaties.lv ziņo Neids, viņš šobrīd ir nedaudz apslimis, taču dara visu, lai pēc iespējas ātrāk atgrieztos ierindā un jau nākamnedēļ varētu uzsākt ”REŽ” klipa filmēšanu.

Skatoties Adrianas priekšnesumu, Neids apraudājās! Lasi te!

Video: Liānas dziesma

Foto: apskati visas meitenes, kuras atnāca uz atlasi!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl