Noklausies Dona jauno dziesmu Medus pods!

Komentāri

Dziedātājs Dons laiž klajā pirmo vēstnesi no nākamā gada februārī gaidāmā albuma – dziesmu Medus pods –, kas tapusi vilcienā Maskava–Vladivostoka, kaut kur pie Baikāla ezera.

“Manas dziesmas ir par mani pašu – manas sāpes un mani prieki, mani sapņi un manas vilšanās, citādāk es nemāku rakstīt. Tieši tā ir ar Medus podu. Ingus pēc mūzikas un mūsu sarunām kaut kā ļoti labi prot nolasīt manu dvēseles stāvokli, šobrīd es laikam atkal esmu gatavs attiecībām, par to arī dziesma, un tieši tā to “nolasījis” arī dziesmas video versijas autors Jurgstulajstus,” saka Dons.

“Klipā viņš dzīvo savas ideālās pasaules ideālajā pusē, bet otra puse pagaidām ir brīva, viņš gaida to ideālo otru pusi savai pastkartei, to, kura atnāks, samīļos, pabaros un dos medus podu,” saka režisors Jurgstulajstus. Šis ir piektais Dona un Jurgstulajstus kopīgais radošais darbs. Klipa operators ir Jānis Eglītis, montāža – Zahar Kovalevsky.

Dziesma Medus pods ierakstīta Hodila Studios un Mute studijā, miksēja un “māsterēja” Krišjānis Geidāns, producents Rūdolfs Budze (DJ Rudd), ierakstā līdzās dziedātājam un ģitāristam Donam piedalījās basists Toms Poišs, bundzinieks Rūdolfs Dankfelds, taustiņinstrumentālists Rūdolfs Budze. Teksta autors Ingus Bērziņš, izdevējs Dons Music.

Jaunais albums gaidāms 2015. gada 14. februārī, tā prezentācijas koncerti notiks koncertzālē Palladium 14. un 15. februārī. Biļetes uz koncertiem var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

Lasi vēl