No Šekspīra līdz videospēlēm – viens solis

Komentāri
No Šekspīra līdz videospēlēm – viens solis

Bet ne viens darbonis, veseli trīs – veiksmīgi sastrādājušies pie šā gada ”Makbeta” ekranizācijas (kinoteātros gada otrajā pusē), superzvaigznes Maikls Fassbenders (”X-Men: First Class”, ”Steve Jobs”), Mariona Kotijāra (”Rust & Bone”, ”The Dark Knight Rises”) un režisors Džastins Kurzels atkalapvienosies projektā… ”Assassin’s Creed”, tāda paša nosaukuma videospēles ekranizācijā! Lūk, ko nozīmē komandas spēks!

”Assassin’s Creed” ir viena no populārākajām videospēļu sērijām pasaulē, ar vairāk nekā 20 spēles daļām, kuras pārdotas 73 miljonos eksemplāru, un stāsta par tūkstošiem gadu ilgu cīņu starp Templiešu ordeni (ļaunie) un Slepkavām (eee… labie) par varu pār pasauli un tās iedzīvotājiem. Spēles āķis – tās darbība notiek reizē mūsdienās un dažādos vēsturiskos periodos, kuros, izmantojot īpašas tehnoloģijas palīdzību, galvenais varonis vēlreiz izdzīvo savu asinsradinieku notikumus, piedalās zināmos vēsturiskos konfliktos un satiek to laiku kulta figūras.

Gaidāms, ka to redzēsim arī filmā, kurā Maikls Fassbenders – kurš būs arī topošās filmas producents – atveidos galveno lomu (baumo, ka filmas notikumi sekos Ezio Auditore da Firenze piedzīvojumiem viduslaiku Florencē un Venēcijā), un plānots, ka filma būs pirmā daļa ļoti veiksmīgā kinociklā. Citu detaļu pagaidām nav, izņemot iznākšanas datumu – filma uz pasaules kino ekrāniem iznāks 2016. gada 21. decembrī!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl