No dzīves aiziet Sokolova mājdzīvnieks – ķirzaka vārdā Henrijs

1 komentārs
No dzīves aiziet Sokolova mājdzīvnieks – ķirzaka vārdā Henrijs
Foto: no Aleksandra Sokolova privātā arhīva

Sēru vēsts skandalozā fotogrāfa un jaunā sarunu šova vadītāja Aleksandra Sokolova dzīvē: pēc 8 gadu kopdzīves aizsaulē aizgājis viņa mājdzīvnieks – ķirzaka vārdā Henrijs.

“Ķirzaku man uzdāvināja draudzene pirms astoņiem gadiem, bet es ļoti sadusmojos, jo zināju, ka ķirzaka ir dārga un tā var viegli nomirt,” ar sērīgu smaidu sejā stāsta sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs. Fotogrāfs klāsta, ka barojis dzīvnieciņu gan ar kukaiņiem, gan arī banāniem. “Pie manis viņš nodzīvoja visu savu mūžu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo sirdi plosošo stāstu papildina arī tas, ka paša saimnieka nemaz nebija mājās, kad Henrijs atvadījās no dzīves. “Es viņu ieraudzīju apmēram 12 stundas pēc nāves. Tā kā terārijā ir 40 grādu, ķirzaka ļoti izmainījās – uzpūtās un kļuva trīs reizes resnāka. Bija sajūta, ka Henrijs tūlīt uzsprāgs. Turklāt viņa nežēlīgi smirdēja.”

Sokolovs arī nav pārliecināts par mājdzīvnieka mirstīgo atlieku turpmāko likteni: “Man bija pretīgi viņu aiztikt, tāpēc palūdzu to izdarīt draudzenei. Viņa ar līķiem ir uz tu, jo strādā par ārstu, tāpēc nebija problēmu paņemt to līķi un ielikt saldētavā. Tagad ķirzaka atrodas ledusskapī. Es vēl neesmu izdomājis, kā viņu apglabāšu.”

TOP komentāri

  • leons
    0 0 0

    leons

    Ļoti bedigs stasts man majās ari ir ķirzaka bet vel mazulis nwsen iegadajos.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl