Komentāri
Nikola Kidmena 2014. gadu vērtē kā grūtāko savā mūžā
Foto: AFP/ LETA

Austrāliešu aktrises Nikolas Kidmenas ģimenē aizvadītais gads esot bijis ļoti smags, jo septembrī negaidīti mūžībā aizgāja aktrises tēvs.

Jaunās filmas Paddington (Lācēna Padingtona piedzīvojumi) pirmizrādē Sidnejā Oskara ieguvēja sacīja, ka Ziemassvētki bez viņas tēva Entonija Kidmena būšot citādāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis gads man paliks atmiņā kā viens no grūtākajiem manas ģimenes dzīvē – faktiski visgrūtākais,” intervijā laikrakstam Daily Telegraph sacīja aktrise.

E. Kidmens bija klīniskais psihologs un psihiatrijas nodaļas vadītājs slimnīcā Sidnejā. Šī gada septembrī, ciemojoties Singapūrā pie N. Kidmenas māsas Antonijas un viņas ģimenes, viņš pēkšņi nomira no sirdslēkmes.

“Runas par tēva nāvi ļauj man viņu atcerēties, tomēr tās atgādina arī par zaudējumu. Mana ģimene vēl aizvien pārdzīvo viņa nāvi,” atzina akrise. “Šāds zaudējums satuvina ģimeni.”

Arī kino jomā N. Kidmenai gads nav bijis veiksmīgs. Iepriekšējā mēnesī uz kinoekrāniem nonākušais trilleris Before I Go to Sleep (Pirms es aizeju gulēt) pirmajā nedēļā nopelnījis tikai 2 miljonus ASV dolāru (1,6 miljonus eiro). Filmā N. Kidmena atveido ar hronisku amnēziju slimu sievieti, kas katru dienu pamostas, neatceroties neko, kas noticis viņas dzīvē pēc 20 gadu vecuma. Kritiķi nopēluši arī Kannu kinofestivālā pirmizrādi piedzīvojušo filmu Grace of Monaco ar N. Kidmenu galvenajā lomā.

Aktrise piekritusi piedalīties filmas Lācēna Padingtona piedzīvojumi uzņemšanā, jo vēlējusies iepriecināt savas un kantrimūzikas dziedātāja Kīta Urbana meitas – sešgadīgo Sandeju un trīsgadīgo Feitu. “Nekas nav labāks kā dzirdēt bērnu smieklus filmas pirmizrādē,” sacīja aktrise.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl